Historia

Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz jest firmą prywatną o charakterze rodzinnym, założoną w 1968 roku przez seniora rodu Edwarda Trykacza. Obecnie firma prowadzona jest przez Wojciecha Trykacza i pod jego kierunkiem rozwinęła się w jeden z najbardziej prężnych zakładów produkcyjno-usługowych na terenie wschodniej Polski. Specjalizacją ZWB TRYKACZ jest szeroko rozumiana branża kamieniarska – sprzedaż wyrobów i usługi montażowe kamienia naturalnego, oraz prefabrykacja betonowa i żelbetowa.
W zakresie branży kamieniarskiej, oferujemy najwyższej jakości usługi materiały. Kamień sprowadzamy z całego świata, między innymi z Włoch, Hiszpanii, Indii, Brazylii oraz Chin. Współpracujemy z uznanymi na rynku pracowniami projektowania wnętrz, architektonicznymi oraz rzeźbiarzami i plastykami.
Naszą pasją jest wykonywanie pod klucz jak najbardziej skomplikowanych projektów kamieniarskich w zakresie łazienek, reprezentacyjnych hallów, zróżnicowanych we wzornictwie posadzek i klatek schodowych.
Nasze realizacje zdobią wnętrza domów kilku najbogatszych Polaków z pierwszej dziesiątki tygodnika WPROST.
Jesteśmy otwarci na każdego klienta, który ceni sobie piękno i niepowtarzalność kamienia oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji.
W zakresie prefabrykacji betonowej oferujemy najwyższej klasy wyroby i produkty betonowe i żelbetowe na potrzeby inwestycji drogowych i kanalizacyjnych – sanitarnych i deszczowych. Współpracujemy z największymi w Polsce firmami budownictwa drogowego i sanitarnego. Jako dostawca uczestniczyliśmy w większości inwestycji publicznych finansowanych z dotacji pochodzących z budżetu Unii Europejskiej.
Posiadamy wszelkie wymagane przepisami Polski I Unii Europejskiej dokumenty dopuszczające nasze wyroby do stosowania w budownictwie. Wdrożyliśmy system jakości ISO i Zakładową Kontrolę Produkcji. Z pomocą dotacji unijnych rozpoczęliśmy jako pierwsi w Polsce produkcję zbiorników betonowych wypełnionych okładziną z tworzywa sztucznego do pełnej ich wysokości.
Najbliższe lata dzięki ciężkiej pracy całego zespołu i ciągłym inwestycjom w rozwój firmy zwiększą pozycję ZWB TRYKACZ na rynku inwestycji w kamieniu naturalnym oraz prefabrykacji betonowej.

\r\n

Dodatkowo zajmujemy się również sprzedażą profesjonalnych maszyn i urządzeń betoniarskich oraz kamieniarskich.